Oferty pracyOperator wózka widłowego 10,13€ + 7 - 15€ diety
Operator wózka widłowego 10,13€ + 7 - 15€ diety MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Schwebheim, Röthlein (Niemcy)
Operator wózka widłowego 10,13€ + 7 - 15€ diety MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Schwebheim, Röthlein (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 1 dzień

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego 10,13€ + 7 - 15€ diety

Firma:

Duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, mające kilkanaście oddziałów w Niemczech. Firma zajmuje się branżą logistyczną oraz prowadzi działalność usługową współpracując z firmami znanymi na całym świecie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa wózka widłowego czołowego lub bocznego wysokiego składowania
  • prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów, transportem wewnętrznym palet
  • obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki
  • przestrzeganie zasad BHP

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • masz doświadczenie w obsłudze wózka minimum 2 lata
  • jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy
  • znasz język niemiecki – mile widziane
  • praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

  • gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec
  • wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
  • oferujemy stawkę podstawową 10,13oraz dietę 7 - 15€ za każdy przepracowany dzień  (w zależności od znajomości j. niemieckiego)
  • oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania

Jesteś zainteresowany?

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Kórnik, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Gądki (wielkopolskie)
Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)