Oferty pracySpawacze o różnych specjalnościach
Spawacze o różnych specjalnościach BestHill Work Bawaria (Niemcy)
Spawacze o różnych specjalnościach BestHill Work Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 24 dni

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie materiałów do spawania
  • Spawanie elementów ze stali nierdzewnej, rur
  • Bieżąca kontrola spawanych elementów
  • Drobne prace ślusarskie

Wymagania:

  • znajomość  j.niemieckiego -warunek konieczny
  • Znajomość metod spawania TIG/MIG/MAG/ELEKTRODA/GAZOWE
  • Doświadczenie na stanowisku spawacz
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 11,83€/h + od 40€ dieta)
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji ze strony BestHill Work

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250 lub 799 956 165

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Rostock (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bawaria (Niemcy)