Oferty pracyHydraulik /Monter Team 2 osoby
Hydraulik /Monter Team 2 osoby BestHill Work Niemcy (Niemcy)
Hydraulik /Monter Team 2 osoby BestHill Work Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 24 dni

BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • montaż i instalacji  wodnej
  • instalacja grzejników,bojlerów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w team(1 osoba komunikatywny j.niemiecki)
  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne w wynagrodzenie( stawka godz 11/12 e brutto/h+ 45/50 netto/dieta/dzień)
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę(odpłatne)
  • stały kontakt koordynatora przez cały okres zatrudnienia BestHill Work

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 799 956 165 lub 789 362 250

Aktualne oferty pracy :

www.besthillwork.eu

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez BestHill Work moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji .Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo do wglądu do swoich danych ich poprawiania,zarządzania i zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak też ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Rostock (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bawaria (Niemcy)