Oferty pracyMagazynier
Magazynier Stargard (zachodniopomorskie)
Magazynier Stargard (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 9 dni

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy:  Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych
                                Stargard, ul. Skandynawska 2

Zadania na stanowisku:

  • Wydawanie towaru na produkcję,
  • Realizacja zadań w oparciu o system ERP,
  • Realizacja zadań w obszarze gospodarki magazynowej,
  • Właściwy i terminowy obrót materiałami na magazynie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Umiejętność liczenia, znajomość podstawowych jednostek miar i wag,
  • Podstawy obsługi komputera (Excel, Word, Outlook),
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych IIWJO – potwierdzone przez UDT,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,

Aplikacja

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
na adres mailowy. W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji na stępującej klauzuli:

Zgodnie z art. 23 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko "Magazynier" przez BACKER OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach,  ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko "Magazynier" i nie będą udostępniane innym podmiotom; 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)