Oferty pracyMagazynier
Magazynier Stargard (zachodniopomorskie)
Magazynier Stargard (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 29 maja 2018, do końca 1 dzień

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy:  Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych
                                Stargard, ul. Skandynawska 2

Zadania na stanowisku:

  • Wydawanie towaru na produkcję,
  • Realizacja zadań w oparciu o system ERP,
  • Realizacja zadań w obszarze gospodarki magazynowej,
  • Właściwy i terminowy obrót materiałami na magazynie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Umiejętność liczenia, znajomość podstawowych jednostek miar i wag,
  • Podstawy obsługi komputera (Excel, Word, Outlook),
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych IIWJO – potwierdzone przez UDT,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,

Aplikacja

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
na adres mailowy. W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:
Na podstawie art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Backer OBR sp. z o. o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, kod pocztowy 74-200, przekazanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach, wykraczających poza zakres danych wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (włączenia CV do bazy danych kandydatów Spółki). Moją zgodę przekazuje dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO i oświadczam, że moje dane osobowe są zgodne z prawdą. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym czasie i w dowolnej formie.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych jest dostępna na stronie firmy w zakładce Kariera.

(Data aktualizacji: wtorek, 29 maja 2018)