Oferty pracyOPERATOR SUWNICY, Belgia
OPERATOR SUWNICY, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Dendermonde (Belgia)
OPERATOR SUWNICY, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Dendermonde (Belgia) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dużej firmy z branży metalurgicznej, zajmującej się produkcją zbrojeń budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:

OPERATOR SUWNICY, Belgia

Miejsce pracy: Dendermonde

START PRACY CZERWIEC 2018

Praca na okres ok. 3 miesięcy

 Opis stanowiska:

Praca na hali. Do obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji zbrojeń, obsługa suwnicy z poziomu roboczego oraz zakładanie zacisków na wiązce zbrojeń. W pracy konieczne jest ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem pracy Pracodawca gwarantuje gruntowne przeszkolenie, a także zapewnia okulary ochronne podczas pracy.

 Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze suwnicy -mile widziane
  • uprawnienia do obsługi suwnicy-mile widziane
  • wykształcenie techniczne - mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość języka    niderlandzkiego - WARUNEK KONIECZNY!!!
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
  • sumienność

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie,+20% za pracę na zmianie nocnej,
  • 38 h pracy tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • płatne święta!
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

 Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: czwartek, 24 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lier (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Bornem (Belgia)
Opublikowano 13 grudnia 2018
Bruksela (Belgia)
Opublikowano 12 grudnia 2018