Oferty pracyElektryk przemysłowy
Elektryk przemysłowy MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Monachium (Niemcy)
Elektryk przemysłowy MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Monachium (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2018, do końca 1 dzień

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Miejsce pracy: Niemcy, Allerhausen (niedaleko Monachium)

Firma:

Oferujemy pracę u wiodącego dostawcy w dziedzinie automatyzacji. Jest to światowy lider w zakresie m. in. sterowników maszyn, technologii linowej i robotów przemysłowych.

Opis stanowiska:

  • Instalowanie i podłączanie sterowań,
  • Demontaż systemów robotów,
  • Przygotowanie zleceń Klienta do wysyłki,
  • Praca na podstawie planów elektrycznych,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • Wykształcenia kierunkowego jako elektronik, mechatronik lub pokrewne,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w czytaniu schematów w EPLAN lub innym programie do projektowania elektrycznego,
  • Motywacji do podjęcia długofalowej pracy na terenie Niemiec,

W zamian na Twoje kwalifikacje i zaangażowanie oferujemy:

  • Stawkę godzinową 11,83 €/h i dietę 40-45 €/dzień + podwyżki branżowe,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracyz naszymi pracownikami
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • Zakwaterowaniezarezerwowane przez Firmę,
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: elektryk@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

500 456 300

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Powyższa oferta pracy dotyczy oferty pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: czwartek, 24 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Małkowo (pomorskie)
Opublikowano 22 czerwca 2018
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)