Oferty pracyPOSZUKUJESZ dodatkowego zarobku? DODATKOWEJ Pracy? Sprawdź ile możesz u nas zarobić? Umów się na spotkanie!
POSZUKUJESZ dodatkowego zarobku? DODATKOWEJ Pracy? Sprawdź ile możesz u nas zarobić? Umów się na spotkanie! Profi Credit Polska S.A. Sochaczew (mazowieckie)
POSZUKUJESZ dodatkowego zarobku? DODATKOWEJ Pracy? Sprawdź ile możesz u nas zarobić? Umów się na spotkanie! Profi Credit Polska S.A. Sochaczew (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2018, do końca 1 dzień

Firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów, prowadzi OTWARTĄ rekrutacje na stanowisko DORADCY FINANSOWEGO.

Dbam o dobry wizerunek firm pożyczkowych na Rynku Polskim, dbamy o klientów i dzięki temu z roku na rok stajemy się coraz to większą i silniejszą firmą.

Opis Stanowiska:

Praca z klientem

Sprzedaż produtów finansowych

Pozyskiwanie Klientów

Utrzymywanie relacji z Klientem (obsługa posprzedażowa)

Oczekiwania:

Komunikatywność

Dyspozycyjność

Sumienność

Dobra organizacja czasu pracy

Doświadczenie w finansach będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze czasowym lub jako pracę dodatkową

Pracę w  młodym i ambitnym zespole

Możliwość zyskania niezbędnego doświadczenia

Zaroki na bardzo wysokim poziomie ( wynagrodzenie uzależnione od Twoje wkładu w pracę)

Doradca z 3 miesięczym stażem, zarabia średnio 3750 zł brutto

Jeśli czujesz że to właśnie Ciebie szukamy, zadzwoń do Nas lub wyślij sowje CV, każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, wyszkolimy Cię i pozwolimy zarabiać godne pieniądze.

Tel. 728-665-660

Wysyłając CV niezapomnij o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

(Data aktualizacji: piątek, 25 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Zgierz. Ozorków, Parzęczew, Stryków, Aleksandrów Łódzki, G (łódzkie)
Opublikowano dzisiaj