Oferty pracyPracownik robót ziemnych (Pracownik tymczasowy)
Pracownik robót ziemnych (Pracownik tymczasowy) Axialus S.A. Okolice Hasselt (Belgia)
Pracownik robót ziemnych (Pracownik tymczasowy) Axialus S.A. Okolice Hasselt (Belgia) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2018, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

Stanowisko: Pracownik robót ziemnych

Lokalizacja: Belgia

Główne zadania:

  • Wszelkiego rodzaju prace związane z robotami ziemnymi: kompleksowe przygotowanie terenu, wykopy, budowy nasypów, sieci wod-kan, niwelacje terenu, odwadnianie, montaż studzienek, zbiorników wodnych, szamb

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • Długoterminową współpracę
  • Wynagrodzenie ok. 1800 euro/netto
  • Trzynastą pensję
  • Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Belgii
  • Odzież roboczą
  • Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny +48 605 551 306.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

(Data aktualizacji: piątek, 25 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Gandawy (Belgia)
Opublikowano 14 września 2018
Wrocław, Norymberga (dolnośląskie)
Opublikowano 13 września 2018
Okolice Hasselt (Belgia)
Opublikowano 11 września 2018