Oferty pracySPAWACZ MIG MAG, Belgia
SPAWACZ MIG MAG, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Zulte (Belgia)
SPAWACZ MIG MAG, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Zulte (Belgia) Aplikuj Opublikowano 28 maja 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Aktualnie dla naszego klienta - belgijskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu i budowaniu dużych i niestandardowych narzędzi dla przemysłu rolniczego i morskiego poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ MIG MAG, Belgia

Miejsce pracy: Evergem-Belzele

Opis stanowiska:

  • cięcie, gięcie i montowanie elementów metalowych.
  • po malowaniu, montaż hydraulicznych i elektrycznych elementów na narzędziach (pojazdach). Wszystkie etapy pracy, oprócz malowania, są wykonywane na hali.
  • praca zgodnie z wymaganiami BHP.

Wymagania:

  • średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • umiejętność spawania Mig - Mag - certyfikaty nie są wymagane.
  • bardzo dobra znajomość rysunków i planów technicznych – zarówno czytanie jak i wykonywanie.
  • doświadczenie w cięciu i gięciu stali na maszynach.
  • wykształcenie techniczne (kierunki związane z obróbką metali).
  • umiejętność pracy w zespole.
  • elastyczność i chęć podejmowania różnorodnych działań.
  • chęć podjęcia pracy na długi okres.

 Mile widziane:

  • znajomość elektryki i hydrauliki pojazdowej
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym
  • doświadczenie w obsłudze suwnicy

Oferujemy:

  • przeszkolenie do stanowiska pracy
  • wynagrodzenie w wysokości 13.00-13,75€ brutto/h
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • praca od poniedziałku do piątku, 40h tygodniowo
  • możliwe nadgodziny - płatne 150%
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, płatne 80€ tygodniowo

Dodatkowe informacje:

Mile widziani POCZĄTKUJĄCY SPAWACZEpo kursie spawalniczym!

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: poniedziałek, 28 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Belgia (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Koningshooikt (Belgia)
Lokeren (Belgia)