Oferty pracySpecjalista w Dziale Księgowym / Księgowa/-y
Specjalista w Dziale Księgowym / Księgowa/-y Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Mys (śląskie)
Specjalista w Dziale Księgowym / Księgowa/-y Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Mys (śląskie) Aplikuj Opublikowano 1 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Księgowym / Księgowa/-y

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń księgowych (KH, PKPiR, Ryczałt) wskazanych Klientów Kancelarii,
  • Bieżąca obsługa Klientów,
  • Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych,
  • Kontakt z przedstawicielami urzędów skarbowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym, preferowane w biurze rachunkowym lub kancelarii podatkowej,
  • Umiejętność prowadzenia ksiąg handlowych i PKPiR, samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, ewidencji dla celów ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, sporządzania deklaracji podatkowych,
  • Dobra znajomość programów finansowo-księgowych, w szczególności Symfonia FK oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami i Klientami,
  • Kultura osobista, dobre planowanie i organizacja pracy,

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00,
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole specjalistów,
  • Możliwość obsługi kluczowych Klientów Kancelarii,
  • Rozwój osobisty i zawodowy,
  • Ubezpieczenie grupowe

(Data aktualizacji: piątek, 1 czerwca 2018)