Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy Poznań I Powiat (wielkopolskie)
Przedstawiciel Handlowy Poznań I Powiat (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 1 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacje: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów hurtowych i detalicznych,
  • Tworzenie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji biznesowych,
  • Analiza rynku i działań konkurencji,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży opakowań / artykułów higienicznych / środków czystości/ chemii gospodarczej
  • Umiejętność pozyskiwania Klientów i budowania długofalowych relacji,
  • Zdolności negocjacyjne, organizacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach branżowych i sprzedażowych.

(Data aktualizacji: piątek, 1 czerwca 2018)