Oferty pracyAsystent/-tka Kierownika Projektu / Młodszy Kierownik Projektu
Asystent/-tka Kierownika Projektu / Młodszy Kierownik Projektu Nysa (opolskie)
Asystent/-tka Kierownika Projektu / Młodszy Kierownik Projektu Nysa (opolskie) Aplikuj Opublikowano 3 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Opis stanowiska pracy:

- Wykonywanie obmiarów, przedmiarów, kosztorysów, harmonogramów rzeczowo-finansowych,

- Przygotowywanie dokumentacji przetargowej,

- Wysyłanie zapytań ofertowych, tworzenie zestawień i ewidencja ofert,

- Zamawianie materiałów,

- Udział w tworzeniu dokumentacji: technicznej, biurowej, wykonawczej, powykonawczej itp.

- Kontrola, ewidencja, koordynacja i przekazywanie dokumentów, projektów,

- Dbanie o kompletność i prawidłowość dokumentacji,

- Nadzorowanie zapewnienia jakości dostarczanych produktów;

- Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń oraz usług,

- Pomoc oraz nadzór nad kontrolą terminów wykonywanych realizacji,

- Sporządzanie, tworzenie raportów z przebiegu realizacji oraz innych zestawień na potrzeby przełożonych,

- Rozliczanie budów,

- Koordynacja współpracy z podwykonawcami i projektantami,

- Załatwianie niezbędnych formalności w biurze, urzędach oraz na budowach związanych z działalnością firmy,

- Redagowanie umów z podwykonawcami, usługodawcami, dostawcami,

- Ewidencja i archiwizowanie umów i dokumentów związanych z działalnością firmy,

- Redagowanie pism i protokołów,

- Asystowanie w spotkaniach biznesowych.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne budowlane średnie lub wyższe,

- minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- umiejętność analizy i syntezy danych,

- zdolność do pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie przy zachowaniu oceny priorytetów,

- dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,

- znajomość Prawa Budowlanego, Warunków Technicznych, Ustawy PZP,

- biegła obsługa programów typu AutoCad, Word, Excel, Norma,

- obsługa urządzeń biurowych,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- mile widziane uprawnienia budowlane.

Warunki zatrudnienia:

- umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)

- stabilne warunki zatrudnienia,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

(Data aktualizacji: niedziela, 3 czerwca 2018)