Oferty pracyKierownik obiektów
Kierownik obiektów Chorzów (śląskie)
Kierownik obiektów Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2018, do końca 1 dzień

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

KIEROWNIK OBIEKTÓW.
Miejsce pracy: Chorzów, Limanowskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Zarządzanie podległymi obiektami.
• Rekrutacja wspólnie z działem HR.
• Przeprowadzanie szkoleń.
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami.
• Zarządzanie zespołem pracowników.

WYMAGANIA
• Wykształcenie minimum średnie.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.
• Doświadczenie w branży usług utrzymania czystości będzie dodatkowy atutem.
• Znajomość obsługi komputera MS OFFICE.
• Dyspozycyjność.
• Prawo jazdy kat. B.
• Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej.
• Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ale niekonieczne.

OFERUJEMY
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat.
• Wynagrodzenie od 3000 zł netto.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
• Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.
• Przywileje wynikające z zatrudnienia przy posiadanym
orzeczeniu o niepełnosprawności.

KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI:
Rafał Tel. 799 015 427

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).

(Data aktualizacji: środa, 6 czerwca 2018)