Oferty pracyPrezes / Członek Zarządu (Mikroprzedsiębiorstwo)
Prezes / Członek Zarządu (Mikroprzedsiębiorstwo) Tychy (śląskie)
Prezes / Członek Zarządu (Mikroprzedsiębiorstwo) Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - firmy będącej w trakcie przekształcanania w spółkę komandytową, działającej w branży oświatowej i szkolnictwa wyższego zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prezes / Członek Zarządu (Mikroprzedsiębiorstwo)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. PZ/6905

Najważniejsze obowiązki:

  • udział w przekształcaniu firmy w spółkę komandytową,
  • zarządzanie całokształtem działalności firmy zgodnie z przepisami prawa, kierowanie pracą zarządu,
  • kierowanie opracowywaniem i wdrażaniem strategii całej organizacji,
  • tworzenie i wdrażanie wizji, misji i ogólnego kierunku rozwoju organizacji,
  • formułowanie i wdrażanie planu strategicznego,
  • zarządzanie bezpośrednie i nadzór nad zarządzaniem operacyjnym,
  • promowanie strategii marketingowych i sprzedażowych organizacji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na stanowisku managerskim (Prezes, Członek Zarządu, Dyrektor Zarzadzający itp.),
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i negocjacyjne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży oświatowej / szkolnictwa wyższego będzie dodatkowym atutem,
  • orientacja na wyniki,
  • odpowiedzialność,
  • otwartość i przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • możliwość uczestnictwa w przekształcaniu firmy oraz realnego wpływu na jej rozwój,
  • odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,
  • możliwość swobodnego działania,
  • pracę pełną wyzwań.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 6 czerwca 2018)