Oferty pracyStaż w dziale marketingu
Staż w dziale marketingu Wrocław (dolnośląskie)
Staż w dziale marketingu Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2018, do końca 1 dzień

MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych.

Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na staż w dziale marketingu.

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania i obowiązki to m.in.:

  • Wsparcie realizacji kampanii social media,
  • Tworzenie kampanii Facebook,
  • Opracowanie budżetów działań marketingowych,
  • Wsparcie działu on-line w kampanii AdWords (tworzenie i redakcja reklam),
  • Wyszukiwanie informacji oraz tworzenie contentu,
  • Nabywanie wiedzy i śledzenie trendów w social media,
  • Monitorowanie wyników kampanii oraz obecności firmy, marki w mediach,
  • Współpraca z podwykonawcami: programistami, grafikiem, portalami internetowymi, sieciami afiliacyjnymi itp.

Oferujemy:

  • Płatny staż,
  • W zamian za Twoje zaangażowanie i zapał przekażemy Ci wiedzę i podzielimy się umiejętnościami,
  • Pracę przy ambitnych projektach,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne,
  • Pyszną kawę z ekspresu.

Oczekiwania:

  • Pracowitość oraz zaangażowanie i inicjatywę,
  • Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszymi trendami e-marketingu
    oraz content marketingu,
  • Dobra obsługa narzędzi Google,
  • „Wyczucie Internetu”: wyszukiwanie informacji i umiejętności sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych,
  • Tzw. „lekkie pióro”.

Zainteresował Cię nasza oferta ? Prześlij nam swoje CV

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIPE z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych dla celów rekrutacji, w tym przedstawienia mi oferty pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIPE z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy.

Akceptuję politykę prywatności

Dostępna na stronie firmy.

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

(Data aktualizacji: środa, 6 czerwca 2018)