Oferty pracyPracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany) – bez niemieckiego
Pracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany) – bez niemieckiego Południe Niemiec (Niemcy)
Pracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany) – bez niemieckiego Południe Niemiec (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany) – bez niemieckiego

Zakres obowiązków:

- praca na stanowiskach: malarz, wykończeniowiec, dociepleniowiec lub tynkarz, monter płyt g-k

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie:

a) pracownik wykwalifikowany od 13,30 Euro/h brutto + od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

b) pomocnik: od 10,60 Euro/h brutto +  od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

- premia 200 Euro po 3 miesiącach pracy

- zakwaterowanie płatne od 15 do 25 Euro za dobę

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego NIE jest wymagana

- własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

- mile widziany jest tytuł czeladnika lub wyższy w zawodzie malarz-tapeciarz/ monter

izolacji budowlanych lub technolog robót wykończeniowych w budownictwie

- doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 6 czerwca 2018)