Oferty pracyasystent projektanta drogowego / projektant drogowy
asystent projektanta drogowego / projektant drogowy Poznań (wielkopolskie)
asystent projektanta drogowego / projektant drogowy Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 7 czerwca 2018, do końca 1 dzień

JK PROJEKT

Renata Rystał - Chudy

 Biuro projektowe z wysokim stażem i bogatym doświadczeniem, działające w branży budownictwa drogowego poszukuje osób na stanowiska:

Projektant drogowy

Asystent projektanta drogowego

 Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej branży drogowej na każdym etapie realizacji - od koncepcji, poprzez projekt budowlany, do projektu wykonawczego.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość programów: Droga, AutoCAD Civil 3D

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • 8-godzinny tryb pracy
  • pracę w przyjemnej atmosferze

(Data aktualizacji: czwartek, 7 czerwca 2018)