Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu i PR
Specjalista ds. Marketingu i PR Nowy Targ (małopolskie)
Specjalista ds. Marketingu i PR Nowy Targ (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 7 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Specjalista ds. Marketingu i PR

Miejsce pracy: Nowy Targ Zakres obowiązków:

  • czynny udział w kreowaniu strategii marketingowej oraz jej późniejsze wdrażanie,
  • realizacja działań marketingowych w oparciu o założony budżet, bieżąca kontrola budżetu,
  • wsparcie przy organizacji eventów w Polsce i zagranicą,
  • prowadzenie strony internetowej oraz profili na mediach społecznościowych,
  • tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych; opracowanie, zlecanie przygotowania i nadzór nad ich dystrybucją,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • wyszukiwanie i analiza danych rynkowych.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 5-cio letnie doświadczenie w marketingu,
  • praktyczna znajomość zagadnień marketingowych, szczególnie nowoczesnych technologii w tej branży, pakietów Google / Adobe / MS Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole / pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

W naszej pracy kierujemy się wizją wsparcia naszych Klientów oraz Kandydatów w ich dążeniu do rozwoju. Realizując tę wizję opieramy się na kilku wartościach, z których najważniejsze to prostota oraz przejrzystość. Wierzymy, że Każdy dysponuje potencjałem, któremu należy dać dobry grunt do ciągłego rozwoju.

Aplikując na ogłoszenie Specjalista ds. Marketingi i PR, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Kosek & Kosek, ul. Balicka 43/4, 30-149 Kraków zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.

Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie aplikuj na ogłoszenie.

(Data aktualizacji: czwartek, 7 czerwca 2018)