Oferty pracySPAWACZ MAG-135 / SPAWACZ TIG 141
SPAWACZ MAG-135 / SPAWACZ TIG 141 Augsburg (Niemcy)
SPAWACZ MAG-135 / SPAWACZ TIG 141 Augsburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego  nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

 Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ MAG-135

SPAWACZ TIG 141

Miejsce pracy: Niemcy BAWARIA : AUGSBURG I OKOLICE

 Oferta pracodawcy:

ñ  Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

ñ  Atrakcyjne wynagrodzenie min. 2000  Euro netto/mc./etat

ñ  Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo

ñ  Darmowe zakwaterowanie – pokoje 1 osobowe

ñ  Zatrudnienie w jednym miejscu

ñ  Zagwarantowane narzędzia do pracy

ñ  Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

ñ  Płatny urlop

ñ  Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

ñ  Opieka polskiego koordynatora na miejscu  w Augsburgu

  Wymagania:

  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna  znajomość języka niemieckiego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków
  • Doświadczenie zawodowe ( spawanie)  min. 4 lata
  • Prawo jazdy, własny samochód

  Obowiązki:

  • Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
  • Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
  • Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Sposób aplikowania:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych  lub dosłanie  klauzuli w treści maila:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu doświadczeniu zawodowemu”

Informujemy, że powyższą zgodę mogą Państwo w każdej chwili odwołać pisząc na adres: rezygnacja @koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

nr tel. 71 3438073, kom.792 785 242, kom.791080654,

(Data aktualizacji: czwartek, 7 czerwca 2018)