Oferty pracyPielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii
Pielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii Luton (Wielka Brytania)
Pielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii Luton (Wielka Brytania) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w angielskich placówkach zdrowia.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka w angielskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset)

Wysokie zarobki nawet 800 Funtów za tydzień

Wymagania:
-Ważny numer PIN nadany przez NMC (Brytyjską Izbę Pielęgniarską)
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Jeżeli jeszcze nie posiadasz brytyjskiego numeru PIN, nasi konsultanci pomogą Ci go zdobyć!

Obowiązki:
udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;
zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy

(Data aktualizacji: piątek, 8 czerwca 2018)