Oferty pracyFryjer męski Belgia
Fryjer męski Belgia Veurne (Belgia)
Fryjer męski Belgia Veurne (Belgia) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2018, do końca 1 dzień

European Active Projects Limited (KRAZ 2701) w imieniu klienta belgijskiego poszukuje osoby do pracy na stanowisku Fryzjera męskiego na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Veurne

Opis stanowiska pracy:

Barber shop/hairsalon poszukuje doświadczonego fryzjera męskiego.

Praca w męskim salonie fryzjerskim.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku – około 3- 4 lata
- Znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego
- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
- Brak nałogów, kultura osobista

Oferta belgijskiego pracodawcy:
- Umowa belgijska
- Wynagrodzenie 1395 euro netto miesięcznie
- 38 h pracy tygodniowo (możliwość nadgodzin)

- Tygodniowe wypłaty
- Zakwaterowanie (pokój 2-os.) zapewnione przez pracodawcę
- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

- Polski koordynator na terenie Belgii

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego cv na adres mailowy.

(Data aktualizacji: piątek, 8 czerwca 2018)