Oferty pracyKosmetolog
Kosmetolog Gdańsk,Gdynia,Sopot (pomorskie)
Kosmetolog Gdańsk,Gdynia,Sopot (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 11 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Nowo powstałe Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Gdańsku (Wrzeszcz, Browar Gdański) poszukuje do pracy kosmetologa.

Wymagania:

- wykształcenie – kosmetolog (minimalnie licencjat); miłe usposobienie, umiejętność łatwego nawiązywania relacji; otwartość na ludzi i nowe doświadczenia, umiejętność pracy w zespole; wysoka kultura osobista; chęć dokształcania i ciągłego rozwoju.

Zakres obowiązków:

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, wykonywanie manicure i pedicure, przedłużanie/ stylizacja rzęs, doradztwo i sprzedaż kosmetyków profesjonalnych.

W zamian oferujemy:

pracę w rozwojowym, perspektywicznym miejscu, pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze, stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny (% od każdego wykonanego zabiegu), szkolenia specjalistyczne i z zakresu obsługi Pacjenta/Klienta

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swoich aplikacji na adres mailowy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 czerwca 2018)