Oferty pracyPoszukiwany grafik / operator DTP do pracy w wydawnictwie
Poszukiwany grafik / operator DTP do pracy w wydawnictwie Warszawa (mazowieckie)
Poszukiwany grafik / operator DTP do pracy w wydawnictwie Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 11 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Wydawnictwo poszukuje kandydatów na stanowisko grafik / operator DTP

Miejsce pracy Warszawa, 2 dni pracy w tygodniu: czwartek i piątek

Zakres obowiązków:

- skład i łamanie tekstów,

- przygotowanie i wysyłka materiałów do druku,

- retusz oraz korekcje barwne zdjęć,

- projektowanie okładek

Wymagania:

- min 2 letnie doświadczenie w branży poligraficznej lub wydawniczej,

- sprawne posługiwanie się programami Adobe InDesign, Photoshop i Ilustrator,

- odpowiedzialność, komunikatywność i samodzielność,

- praca w grupie i pod presją czasu

Oferty powinny zawierać:

- opis doświadczenia, mile widziane portfolio

- oczekiwania finansowe

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Oratio Recta z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Fundacja Oratio Recta z siedzibą w Warszawie jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Fundację umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 czerwca 2018)