Oferty pracySPAWACZ MAG (135) - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE
SPAWACZ MAG (135) - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE ImpactJob Okolice Augsburga (Niemcy)
SPAWACZ MAG (135) - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE ImpactJob Okolice Augsburga (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 czerwca 2018, do końca 16 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG (135) - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowa i naprawa konstrukcji stalowych
  • Spawanie cienkich i średnich konstrukcji stalowych metodą MAG
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w spawaniu MAG  (warunek konieczny)
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Aktualny certyfikat spawalniczy (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-12 euro brutto/godzina + 20-24 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Austria, Niemcy (Austria, Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Niemcy (Niemcy)