Oferty pracySpawacz MIG/MAG- Holandia
Spawacz MIG/MAG- Holandia Rzeszów (Holandia)
Spawacz MIG/MAG- Holandia Rzeszów (Holandia) Aplikuj Opublikowano 11 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Masz doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG i znasz komunikatywnie język angielski? Wyjedź z nami do Holandii!

oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie co tydzień na Twoim koncie!
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracę z firmami holenderskimi

zadania

  • spawanie metodą MIG/MAG
  • prace związane z obróbką metali
  • kontrola i dbanie o jakość wyprodukowanych elementów

oczekujemy

  • doświadczenie na stanowisku spawacza MIg/MAG
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferta pracy tymczasowej

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 czerwca 2018)