Oferty pracyStudiujesz? Zarób z nami na czesne!
Studiujesz? Zarób z nami na czesne! Profi Credit Polska S.A. Częstochowa (śląskie)
Studiujesz? Zarób z nami na czesne! Profi Credit Polska S.A. Częstochowa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Firma z branży finansowej zatrudni studentów chcących zarobić na wydatki i zdobyć cenne doświadczenie.

Obowiązki na stanowisku pracy :

  • aktywne pozyskiwanie klienta
  • badanie potrzeb klienta
  • sprzedaż pożyczek
  • obsługa posprzedazowa.

Oferujemy :

  • wysokie prowizje
  • elastyczne godziny pracy
  • bezpłatne materiały reklamowe
  • pakiet szkoleń
  • wsparcie przełożonego.

Nie czekaj - przyślij CV.

Zacznij zarabiać.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Opublikowano dzisiaj
Łódź (łódzkie)