Oferty pracySpawacz MIG/MAG - Finlandia.
Spawacz MIG/MAG - Finlandia. Mikkeli (Finlandia)
Spawacz MIG/MAG - Finlandia. Mikkeli (Finlandia) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: Finlandia, Mikkeli
Forma pracy: Pełny etat
Umowę o pracę u fińskiego pracodawcy

Opis stanowiska:
Spawacz MAG / Praca na podstawie rysunku technicznego,
czarna stal 15-30 mm.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
Doświadczenie w spawaniu min. 2-4 lata
Znajomość podstawowa angielskiego.

Oferta pracodawcy:
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
- Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
- Stałe zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – bank godzin
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)

D&D Invest
Helsinki, Finland.
+358400862837

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)