Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna)
Przedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna) Łódź (łódzkie)
Przedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna) Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna)

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PH/2503

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywna promocja i sprzedaż surowców chemicznych przeznaczonych do produkcji tworzyw sztucznych,
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami oraz utrzymywanie dotychczasowych kontaktów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ofertowanie,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany kierunek chemia lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w obszarze B2B,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra obsługa komputera (w tym pakiet MS Office),
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie kraju.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej na międzynarodowym rynku,
  • pełne wdrożenie produktowe,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)