Oferty pracyDoradca ds. Wakacji - przyjdź do nas ze znajomymi!
Doradca ds. Wakacji - przyjdź do nas ze znajomymi! Gdańsk (pomorskie)
Doradca ds. Wakacji - przyjdź do nas ze znajomymi! Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego  klientów  osób na stanowisko:

KONSULTANT DS. WAKACJI

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

POMAGAMY CI ZDOBYĆ PIERWSZE DOŚWIADCZENIE BIUROWE!
Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w okresie wakacyjnym lub na stałe!

Oferujemy:

  • Pracę w  międzynarodowym środowisku w nowoczesnym biurze.
  • Stałe wynagrodzenie oraz wysokie premie wynikowe.
  • Płatne tygodniowe szkolenie.
  • Biuro zlokalizowane w dogodnej lokalizacji we Wrzeszczu.
  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe do ciepłych krajów.
  • Nagrody pracownicze w postaci wycieczek all inclusive.
  • Multisport.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Chillout room, elegancką stołówkę, stojaki na rowery.
  • Możliwość pracy na pełen etat lub 3/4 etatu. ( min 130 h w miesiącu )
  • Pracę w trzech zmianach: 8:00 - 16:00; 14:00 - 22:00; 16:00 - 24:00 - Grafik ustalany pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą - MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA GRAFIKU DO ZAJĘĆ!
  • Osoby, które kończą pracę po 22:00 mają możliwość otrzymania bonu na taxi.
  • Zatrudnienie bez pośrednictwa agencji!

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.
  • Komunikatywność.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Mile widziane jakieś doświadczenie związane z obsługą klienta.

Obowiązki:

  • Telefoniczne doradzanie klientom w sprawie wyjazdów zagranicznych.
  • Obsługa połączeń przychodzących.
  • Obsługa systemu komputerowego.
  • Udzielanie telefonicznych informacji potencjalnym klientom oraz zachęcanie do skorzystania z oferty.
  • Spełnianie marzeń! :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)