Oferty pracyHR Manager z j.francuskim
HR Manager z j.francuskim EcoJob Sp.z.o.o. Kraków (małopolskie)
HR Manager z j.francuskim EcoJob Sp.z.o.o. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 16 dni

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze HR Managera, osoby poszukującej nowych wyzwań, która zbuduje nowy zespół w  naszym krakowskim oddziale!

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj zgrany zespół razem z Nami!

 OPIS STANOWISKA:

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej
  • Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami- praca w systemie CRM
  • Analiza rynku francuskiego oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Francji
  • Prowadzenie krakowskiego oddziału
  • Utworzenie silnego zespołu

WYMAGANIA :

  • Znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość rynku francuskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY :

  • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością wyjazdów służbowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano 21 czerwca 2018
Sorbiers (Francja)
Opublikowano 20 czerwca 2018