Oferty pracySPAWACZ 136 i 138, Belgia
SPAWACZ 136 i 138, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia)
SPAWACZ 136 i 138, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego Klienta - wykonawcy konstrukcji stalowych, oferującego produkcję konstrukcji od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 136 i 138 , Belgia

Miejsce pracy: Eeklo

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne).
  • Spawanie grubej stali.
  • Metody spawania: 136, 138. Pozycje: PF, PA, PE.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP
  • Praca na hali.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz MAG 136, 138 (certyfikaty nie są wymagane). Doświadczenie w pracy z przetopami.
  • Umiejętność spawania w pozycjach  PF, PA oraz PE.
  • Min. podstawowa znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, holenderski lub francuski.
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • Wykształcenie średnie, techniczne (związane z obróbką metalu).
  • Znajomość norm ISO 9606 -1.
  • Certyfikat VCA – mile widziany.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto.
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Pracę na dłuższy okres.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, 39 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w sobotę).
  • Nadgodziny płatne 150%.
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • Eko czeki na zakup ekologicznych produktów - 250 euro wypłacane raz do roku.
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy!
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Płatne święta!
  • Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl  ("oferty pracy")

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie poinformowano mnie że: „Administratorem moich danych osobowych jest Link2Europe z siedzibą przy ul. ks. Konstantego Damrota 7/2 45-064 Opole. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie mojej dobrowolnej zgody. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez mnie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorę udział. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorę udział. Mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lint (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Bornem (Belgia)
Lier (Belgia)