Oferty pracySPAWACZ 136 i 138, Belgia
SPAWACZ 136 i 138, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia)
SPAWACZ 136 i 138, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 16 dni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla Naszego belgijskiego klienta- wykonawcy konstrukcji stalowych oferującego produkcję stali od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 136 i 138 , Belgia

Miejsce pracy: Eeklo

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne).
  • Spawanie grubej stali.
  • Metody spawania: 136, 138. Pozycje: PF, PA, PE.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP
  • Praca na hali.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz MAG 136, 138 (certyfikaty nie są wymagane). Doświadczenie w pracy z przetopami.
  • Umiejętność spawania w pozycjach  PF, PA oraz PE.
  • Min. podstawowa znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, holenderski lub francuski.
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • Wykształcenie średnie, techniczne (związane z obróbką metalu).
  • Znajomość norm ISO 9606 -1.
  • Certyfikat VCA – mile widziany.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto.
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Pracę na dłuższy okres.
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • Praca od poniedziałku do piątku, 39 h pracy tygodniowo ( możliwość pracy w sobotę).
  • Nadgodziny płatne 150%.
  • Eko czeki na zakup ekologicznych produktów - 250 euro wypłacane raz do roku.
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy!
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Płatne święta!
  • Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w spawie powyższej oferty+48 503 028 187

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Buggenhout (Belgia)
Opublikowano 22 czerwca 2018
Dendermonde (Belgia)
Opublikowano 20 czerwca 2018
Lier (Belgia)