Oferty pracyPracownik farmy Belgia
Pracownik farmy Belgia Leisele (Belgia)
Pracownik farmy Belgia Leisele (Belgia) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii Osoby do pracy na farmie na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Leisele

Opis stanowiska pracy:

  • Pomoc w zadaniach związanych z rolnictwem

  • 1/3 – dojenie krów, 2/3 pielęgnacja krów – pielęgnacja kopyt razem z drugą osobą

  • Prace związane z utrzymaniem czystości

  • Mieszkanie na terenie farmy

    Praca na dłuższy okres.

    Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na farmie/ zainteresowanie tą tematyką

  • Doświadczenie w prowadzeniu traktora - prawo jazdy kat. G – plus – jest plusem

  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii

  • Brak nałogów, kultura osobista

    Opis oferty pracy:

  • Umowa belgijska

  • Tygodniowe wypłaty

  • 8,65 euro netto/ 1h

  • 38 h pracy tygodniowo

  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)

  • Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)