Oferty pracyStylistka paznokci/ kosmetyczka
Stylistka paznokci/ kosmetyczka Katowice (śląskie)
Stylistka paznokci/ kosmetyczka Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Gabinet Bellus Aesthetic jest miejscem, w którym świadczone są usługi zarówno z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W związku z powyższym osoba zatrudniona będzie miała możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozszerzania horyzontów a także uzyska udział we wspólnym tworzeniu innowacyjnego i rozwojowego miejsca pracy.

WYMAGANIA:
Stylizacji paznokci żelem- stopień zaawansowany
Wykształcenie kierunkowe- również osoby w trakcie uczenia
Mile widziana umiejętność stylizacji rzęs
Wysoka kultura osobista
Pogodne usposobienie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stylizacja paznokci
zabiegi na twarz i ciało
organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie -Podstawa + %
Stałą pracę w miłej, inspirującej atmosferze
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
Uczestnictwo w budowaniu marki i rozwoju firmy

Prosimy o przesłanie kilku fotografii swoich stylizacji paznokci wraz CV.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)