Oferty pracySpecjalista ds. Ofertowania
Specjalista ds. Ofertowania Żory (śląskie)
Specjalista ds. Ofertowania Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2018, do końca 2 dni

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Ofertowania

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SO/6305

Najważniejsze obowiązki:

  • kontakt z klientem,
  • współpraca z Działem Sprzedaży,
  • obsługa zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • sporządzanie kalkulacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży/ofertowania,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • zdolności analityczne oraz interpersonalne,
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 czerwca 2018)