Oferty pracy`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG
`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG Agencja pracy Cosmoworker Całe Niemcy (Niemcy)
`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG Agencja pracy Cosmoworker Całe Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 18 dni

Hydraulik Sanitär und Heizung. Praca długoterminowa. Możliwość nadgodzin. Możliwość dopasowania rodzaju pracy pod preferencje kandydata.
Mile widziane grupy pracowników.
Znajomość języka niemieckiego, więcej niż mile widziana.

Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • Uwaga -zakres prac do ustalenia z kandydatem- posiadamy wiele ofert pracy dla hydraulików na terenie całych Niemiec u różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.
  • prace hydrauliczne i grzewcze, montażowe, instalacje wodno-kanalizacyjne.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku-warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • prawo jazdy kategorii B + własny samochód - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • legalną pracę, opartą na niemieckich warunkach zatrudnienia
    (nie w delegacji - składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 11,00 €/godz. brutto,
  • atrakcyjną wysokość dziennej diety do wyboru: 45,00 € + zakwaterowanie na własną rękę lub 15 € + darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach,
  • 40 godzin pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.
CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2016 ⓒ

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Venlo (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Okolice Breda, Tilburg, Eindhoven, Helmond, Venray, Venlo (Holandia)
Opublikowano 19 czerwca 2018
Okolice Utrecht (Holandia)