Oferty pracyInżynier Procesu Wtrysku
Inżynier Procesu Wtrysku Żory (śląskie)
Inżynier Procesu Wtrysku Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu Wtrysku

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IPW/6705

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem wtrysku,
  • dobór i optymalizowanie parametrów pracy maszyn wtryskowych,
  • dokonywanie usprawnień w obszarze procesu produkcji,
  • wprowadzanie rozwiązań dla problemów technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji procesowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • praktyczna znajomość procesu wtrysku,
  • praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • bardzo duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)