Oferty pracyAsystent ds. Obsługi Klienta
Asystent ds. Obsługi Klienta Gliwice (śląskie)
Asystent ds. Obsługi Klienta Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 2 dni

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży technicznej mającej swój odział w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. AOK/7005

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy znajomość języka angielskiego i gotowość do nauki.

Obowiązki:

  • bieżące wsparcie działu obsługi klienta,
  • obsługa i koordynacja zamówień klienta,
  • planowanie i organizowanie transportu,
  • dbanie o terminowość realizowanych zamówień,
  • opieka nad klientami firmy, dbanie o rozwój współpracy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji,
  • wsparcie działu sprzedaży,
  • fakturowanie i monitoring należności,
  • przygotowywanie raportów,
  • bieżące zadanie biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (również w trakcie studiów),
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • umiejętność budowania relacji z klientami,
  • otwartość i komunikatywność,
  • samodzielność,
  • obowiązkowość i dbałość o szczegóły,
  • gotowość do nauki.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • pracę na pół etatu w elastycznych godzinach,
  • możliwość nawiązania w przyszłości stałej współpracy na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)