Oferty pracyKoordynator Serwisu
Koordynator Serwisu Warszawa (mazowieckie)
Koordynator Serwisu Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 3 dni

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, z siedzibą w Warszawie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. KS/6205

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynowanie pracą oddziałów serwisowych firmy,
  • planowanie pracy poszczególnych oddziałów,
  • wparcie techniczne dla techników i inżynierów serwisu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: mechanika, automatyka),
  • doświadczenie w pracy na podonaruduvbnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (umożliwiająca uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach),
  • umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
  • doświadczenie w pracy z klientami oraz serwisantami,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i hydraulicznych.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • zagraniczne szkolenia produktowe,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)