Oferty pracySZLIFIERZ/POLERNIK- CZĘŚCI SAMOCHODOWE
SZLIFIERZ/POLERNIK- CZĘŚCI SAMOCHODOWE ImpactJob Freiburg (Niemcy)
SZLIFIERZ/POLERNIK- CZĘŚCI SAMOCHODOWE ImpactJob Freiburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 17 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZLIFIERZ/POLERNIK- CZĘŚCI SAMOCHODOWE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Szlifowanie i polerowanie części samochodów osobowych
  • Przygotowywanie powierzchni pod szlifowanie
  • Dbanie o wysoką jakość wykonanych prac
  • Szlifowanie i polerowanie części samochodowych wykonanych z włókna węglowego
  • Sprawność manualna

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako szlifierz/polernik samochodowy (warunek konieczny)
  • Minimum KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,23 euro brutto/godzina + 16 euro netto diety za każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ludwigsburg, Schorndorf, Weinstadt (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Karlsruhe (Niemcy)
Memmingen, Babenhausen (Niemcy)