Oferty pracyDoradca - wysokie zarobki
Doradca - wysokie zarobki Profi Credit Polska S.A. Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Grójec, Pi (mazowieckie)
Doradca - wysokie zarobki Profi Credit Polska S.A. Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Grójec, Pi (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 18 dni

PROFI CREDIT Polska S.A., międzynarodowa firma z branży finansowej, poszukuje osób do współpracy w charakterze:

Doradca

Jeśli interesuje Cię obsługa Klienta ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie rozmów z Klientami

- Obsługa Klienta w zakresie świadczonych usług

- Samodzielne pozyskiwanie Klienta oraz obsługa Klientów przekazanych przez firmę

- Analiza i raportowanie wyników działań

Nasze oczekiwania:

- Umiejętność budowania relacji z Klientami

- Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy własnej

- Dokładność i rzetelność w pracy z dokumentami

Nasza oferta:

- Szkolenia wstępne – nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej – wszystkiego Cię nauczymy!

- Możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów pożyczkowych

- Wysoki poziom niezależności w pracy (sam ustalasz swoje godziny pracy)

- Przejrzysty system wynagradzania oparty na wynikach

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - Nie czekaj! Aplikuj!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Profi Credit Polska S.A. z siedzibą w Bielsku – Białej.”

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gdynia (pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Łódź (łódzkie)