Oferty pracyHydraulik/Monter wentylacji i klimatyzacji oraz paneli słonecznych 12-13,50€/h+48€dieta/dzień
Hydraulik/Monter wentylacji i klimatyzacji oraz paneli słonecznych 12-13,50€/h+48€dieta/dzień BestHill Work Stuttgart (Niemcy)
Hydraulik/Monter wentylacji i klimatyzacji oraz paneli słonecznych 12-13,50€/h+48€dieta/dzień BestHill Work Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 21 dni

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Zakres obowiązków:

  • instalacje hydrauliczne
  • biały montaż
  • montaż wentylacji i klimatyzacji
  • montaż paneli słonecznych

Wymagania :

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie zawodowe lub ukończona szkoła kierunkowa
  • znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
  • prawo jazdy + własny samochód (warunek konieczny)

Oferta pracodawcy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony(warunki niemiecki)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji ze strony BestHill Work

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250 lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bawaria (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Norymberga (Niemcy)