Oferty pracyStolarz 12-13€/h + 5.50-6€ dieta/h
Stolarz 12-13€/h + 5.50-6€ dieta/h BestHill Work Bawaria (Niemcy)
Stolarz 12-13€/h + 5.50-6€ dieta/h BestHill Work Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 21 dni

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich
  • szlifowanie ,oklejanie,heblowanie
  • wycinanie elementów drewnianych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe(warunek konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • prawo jazdy Kat.B,auto (warunek konieczny)

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,00-13,00 €/h+5,5-6 € netto dieta /h
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 789 362 250  lub 799 956 165

Aktualne oferty pracy : www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BestHill Work  moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy  za granicą oraz w celu umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia.Podanie danych ,jak również zgoda na ich przetwarzanie ,jest dobrowolna.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bawaria (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Norymberga (Niemcy)