Oferty pracyOperator giętarki CNC
Operator giętarki CNC Gingen An Der Fils (Niemcy)
Operator giętarki CNC Gingen An Der Fils (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 6 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Operator giętarki CNC

Zakres obowiązków:

- obsługa giętarki  z oprogramowaniem Trumpf

- praca wg wytycznych pracodawcy

- dbanie o narzędzia pracy

- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy BHP

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę na pełny etat

- miejsce pracy: 73333 Gingen an der Fils (Niemcy, kraj związkowy Nadrenia-Palatynat)

- wynagrodzenie w wysokości od 10,50 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- możliwe nadgodziny (wypłacane z najbliższą wypłatą w wysokości 125% stawki podstawowej)

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi)

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- doświadczenie na tym stanowisku

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- dobra organizacja pracy

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (wymóg konieczny)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)