Oferty pracyPracownik fizyczny – liczenie butelek z kaucją
Pracownik fizyczny – liczenie butelek z kaucją Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
Pracownik fizyczny – liczenie butelek z kaucją Frankfurt Nad Menem (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osobę na stanowisko:

Pracownik fizyczny – liczenie butelek z kaucją

Zakres obowiązków:

- liczenie butelek z kaucją

- drobne prace magazynowe

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- ilość miejsc: 5

- miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

- wynagrodzenie: 1300 euro netto/miesiąc

- darmowe zakwaterowanie

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu  komunikatywnym (tylko u jednej osoby na grupę)

- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku nie jest wymagane

- prawo jazdy kat.B i własny samochód (mile widziane)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)