Oferty pracyKasjer/Sprzedawca Bielany Wrocławskie
Kasjer/Sprzedawca Bielany Wrocławskie Wrocław (dolnośląskie)
Kasjer/Sprzedawca Bielany Wrocławskie Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 6 dni

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/Sprzedawca

Miasto: Bielany Wrocławskie

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

- rozliczenie ze sprzedaży

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie

- stawka 16 zł brutto/h

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy

 - praca od zaraz

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych dla celów rekrutacji, w tym przedstawienia mi oferty pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy.

UWAGA!

CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Dokładny regulamin dostępny jest na stronie firmy.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)