Oferty pracyPakowacz – praca na miesiąc czerwiec Wrocław
Pakowacz – praca na miesiąc czerwiec Wrocław Wrocław (dolnośląskie)
Pakowacz – praca na miesiąc czerwiec Wrocław Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz – praca na miesiąc czerwiec

Miasto: Wrocław

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pakowanie wyrobów fabryki pieczywa (sucharków, groszku i innych wyrobów piekarniczych)

- pomoc przy produkcji

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- pełnoletność

- wymóg konieczny: aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie)

- stawka 15,50/16,50 zł brutto/h

- praca zmianowa 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00

- ELASTYCZNY GRAFIK, DNI I ZMIANY DO WYBORU

- możliwość stałej współpracy w pracy czasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych dla celów rekrutacji, w tym przedstawienia mi oferty pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy.

UWAGA!

CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Dokładny regulamin dostępny jest na stronie firmy.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)