Oferty pracyPracownik hali, operator wózka widłowego Bielany Wrocławskie
Pracownik hali, operator wózka widłowego Bielany Wrocławskie Wrocław (dolnośląskie)
Pracownik hali, operator wózka widłowego Bielany Wrocławskie Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali, operator wózka widłowego

Miasto: Bielany Wrocławskie

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykładanie towaru,

- załadunek, rozładunek samochodów dostawczych

- obsługa wózka widłowego

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- pełnoletność

- rzetelność
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie

- praca od zaraz

- stawka 17 zł brutto/h

- praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych dla celów rekrutacji, w tym przedstawienia mi oferty pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy.

UWAGA!

CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Dokładny regulamin dostępny jest na stronie firmy.

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)