Oferty pracyPracownik magazynu z j.niemieckim (M/F)
Pracownik magazynu z j.niemieckim (M/F) Haldensleben (Niemcy)
Pracownik magazynu z j.niemieckim (M/F) Haldensleben (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 6 dni

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU Z J.NIEMIECKIM (M/F)

Miejsce pracy:Haldensleben (okolice Magdeburga)

Data rozpoczęcia:do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zbieranie zamówień według listy (odzieży, obuwia, skrzynek, przesyłek),

  • sprawdzanie przesyłek klientów pod kątem zgodności z zamówieniem (kontrola przy taśmie), rejestrowanie przesyłek w systemie komputerowym,

  • ponowne drukowanie faktur, anulowanie przesyłek w systemie komputerowym),
  • przetwarzanie wadliwych przesyłek klientów (sortowanie artykułów i faktur),

  • pakowanie przesyłek,

  • opracowywanie nieposortowanych przesyłek,

  • ogólne prace magazynowe.

Wymagamy:

  • możliwość wyjazdu od zaraz,
  • dobra znajomość liczebników w j. niemieckim, dokładność,

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego oraz obsługi komputera,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane auto.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych  osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o.

Powyższa  zgoda  została  wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)