Oferty pracyStolarz - austriackie warunki zatrudnienia
Stolarz - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria)
Stolarz - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osóbna stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wszelkiego rodzaju prace stolarskie

Wymagania:
- doświadczenie w branży stolarskiej
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o kierunku stolarz
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na warunkach austriackich
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: STO/AT/2018

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)