Oferty pracyTester urządzeń
Tester urządzeń Szczecin (zachodniopomorskie)
Tester urządzeń Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Dla Naszego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, specjalizującej się w montażu i projektowaniu hydrauliki siłowej, szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Tester urządzeń

Miejsce pracy

Szczecin

Zakres obowiązków:

- Testy podzespołów i urządzeń hydrauliki siłowej

- Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie

- Montaż podzespołów hydrauliki siłowej

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę od poniedziałku do piątku na I zmianę

- Dofinansowanie do karty multisport, wypoczynku, prywatnej opieki medycznej

- Szkolenia w firmie podnoszące kwalifikacje

- Wynagrodzenie podstawowe od 4000 zł brutto plus wieloskładnikowe premie (frekwencyjne, produkcyjne i uznaniowe)

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne

- Uprawnienia SEP do 1 KV

- Wiedza z zakresu mechaniki

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 519 178 269

(Data aktualizacji: środa, 13 czerwca 2018)